Daňový specialista s AJ Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 40000 - 55000
  • Termín nástupu: 01.02.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste odborníkem v oblasti daní? Chtěli byste se podílet na českých a občas i zahraničních projektech v kontinentální Evropě např. v rámci business development aktivit? Komunikace v anglickém jazyce se zahraničními kolegy Vám nedělá problém?

Pak je tato pozice určená právě Vám!!

Mezinárodní úspěšná společnost zaměřující se na moderní a inovativní technologie hledá posilu do svého týmu na pozici:

DAŇOVÝ SPECIALISTA s AJ Praha (40-55.000 Kč)

Náplň práce

  • stanovení způsobu vedení daňové agendy v organizaci
  • konsolidace DPH, řešení daní z příjmů
  • zpracování vybraných skupin daní
  • kontrola postupů při realizaci daňových povinností
  • navrhování optimalizace daňových odvodů, upozorňování na kritické oblasti v rámci daní
  • zajišťovaní metodických výkladů k uplatňování daňových zákonů
  • podílení se na českých a občas participace i na zahraničních projektech v rámci Evropy
  • reporting daňové problematiky vedení společnosti, kooperace s ostatními odděleními

Požadujeme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na finance
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • několikaletou praxi na obdobné pozici
  • znalost finančních procesů
  • zájem o business development výhodou

Nabízíme

  • možnost kariérního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • občasnou práci z home office
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3579250   Datum zveřejnění: 17.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 55000