Programátor a technik PLC

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kolín, Česko
  • Informace o mzdě: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti se servisem strojů? Setkal jste se s PLC programováním? Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6 a rád/a cestujete v zaměstnání? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Česká, stabilní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR A TECHNIK PLC (35 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vytváření programů pro PLC
  • Komunikace se zákazníky
  • Servisní činnost na strojích v SR, ČR a HU
  • Spolupráce na tvorbě cenových nabídek
  • Držení pohotovostních služeb

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • AJ/NJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti se servisem a programováním PLC
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, české společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Firemní odborné školení
  • Jazykové vzdělávání
  • Služební automobil i k osobním účelům
  • Mobil, notebook k osobnímu užití
  • Místo výkonu práce: Kolínsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3579345   Datum zveřejnění: 15.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 45000