Síťový specialista - senior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš za sebou zkušenosti s větším projektem, kde jsi měl/a možnost řešit náročnější technické problémy? Vyznáš se v sítích a jsi týmový hráč? Pokud máš všeobecný přehled o tom, co se v IT světě děje a máš zájem o různorodou práci v mezinárodním týmu, čekám na TEBE.

Náplň práce

  • Řešení technických problémů u externích i interních zákazníků
  • Účast na velkých projektech v rámci rozvoje sítí
  • Celkové zabezpečení síťových zdrojů
  • On-call pohotovost

Požadujeme

  • Dobrá orientace v problematice sítí LAN/WAN
  • Minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Znalost Cisco produktů
  • Orientace v oblasti switching/routing je velké plus

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího odborného vývoje (školení v rámci firmy, výuka cizích jazyků atd.)
  • Příspěvek na pojištění

  • Místo výkonu: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3579621   Datum zveřejnění: 16.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 45000