Hospodyně/uklízečka

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Základní informace

Společnost vlastnící několik rezidenčních nemovitostí má zajímavou pracovní nabídku s ubytováním a služebním automobilem pro schopnou a samostatnou ženu:

HOSPODYNĚ/UKLÍZEČKA

Náplň práce

  • Praní a žehlení
  • Mytí nádobí
  • Zalévání květin
  • Základní nenáročná údržba zahrady apod
  • Sanita
  • Vysávání a vytírání podlah,
  • Utírání prachu,
  • Mytí oken apod.

Požadujeme

  • Pracovitost a svědomitost
  • Samostatnost
  • Smysl pro detail
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Bezúhonnost

Nabízíme

  • Služební bydlení
  • Služební automobil po dohodě i pro soukromé účely
  • Zázemí a stabilitu prosperující české společnosti
  • Práci na HPP nebo částečný pracovní úvazek
  • Pracovní dobu dle dohody
  • Nástup od 1. 3. 2019 nebo dohodou
  • Nástupní mzda 16 000 Kč + osobní ohodnocení

  • Místo výkonu práce Brno a blízké okolí

životopisy zasílejte na [email protected]

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3580669   Datum zveřejnění: 17.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----