Technolog povrchových úprav (40 - 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, zkušenosti a znalosti z oblasti povrchových úprav? Láká Vás pozice vývojového technologa v okolí Kladna?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegu/-yni na pracovní pozici:

TECHNOLOG POVRCHOVÝCH ÚPRAV (40 – 45.000 Kč)

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů v oblasti povrchových úprav
  • odpovědnost za schvalování výkresové dokumentace
  • aplikace vývojových trendů z oblasti povrchových úprav
  • návrh nových návodek pro technologii v oblasti zinkování/ kataforézování /chromování
  • spolupráce se strategickým nákupem, s konstruktéry
  • implementace nápravných opatření kvalitativních problémů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost materiálů v oblasti povrchových úprav
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • AJ – mírně pokročilá znalost
  • zkušenosti z oblasti práškové lakovny/zinkování/chromování
  • orientace v technické a výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • 13. plat a dovolenou navíc
  • spolupráce na unikátních vývojových projektech
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • zajímavé platové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost práce z domova
  • flexibilní pracovní dobu

  • místo výkonu práce: Středočeský kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3581427   Datum zveřejnění: 18.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 45000