Logistik a materiálový specialista (až 50.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme kolegu/kolegyni s víceletou praxí v logistice a materiálovém plánování ve výrobní/automotive společnosti se znalostí angličtiny.

Jste to vy, kdo má požadované zkušenosti a hledá změnu? Tak reagujte zasláním životopisu!

Náplň práce

  • úzká kooperace s plánováním výroby v rámci zajištění dostatečného množství materiálu
  • zajistit optimální množství materiálu ve skladu
  • kontrola spotřeby materiálu, objednávek, fakturace, dodávek
  • vyhodnocení zjištěných dat a udržování aktuálních informací v systému
  • přehled o včasnosti dodávkách materiálu
  • logistika – pohyb materiálu mezi sklady a výrobou v potřebném množství
  • optimalizování pohybu materiálu

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • angličtinu, bez které se neobejdete
  • víceletou praxi v materiálovém plánování
  • znalost principů logistiky
  • praxi s ERP systémy ve výrobní společnosti

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • možnost denně využívat anglický jazyk
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • plně hrazené stravování včetně nápojů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora vzdělávání v rámci pozice

  • lokalita: 15 min. od Plzně

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3581776   Datum zveřejnění: 18.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000