Konstruktér vstřikovacích forem

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 38000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste SŠ/VŠ technického směru a máte zkušenosti s konstrukcí forem? Chcete se v této oblasti dále rozvíjet a sledovat nová technická řešení? Anglický/německý jazyk máte na komunikativní úrovni? Pak neváhejte a zašlete nám životopis ještě dnes.

Inovativní firma s mezinárodním přesahem hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

KONSTRUKTÉR VSTŘIKOVACCH FOREM (38.000 – 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba výrobní dokumentace – 3D modely
  • Konstrukce nových forem pro vstřikování
  • Tvorba simulací procesu vstřikování
  • Podpora spolupracujících oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském odvětví
  • Znalost CAD systémů
  • Zkušenosti z konstrukce vstřikovacích forem
  • Znalost MOLDFLOW – velkou výhodou

Nabízíme

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • 13. plat, flexibilní pracovní dobu
  • Odborné a jazykové vzdělání
  • Firemní školku
  • Lokalita: okolí Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Klára Prunerová
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3581899   Datum zveřejnění: 21.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   38000 - 45000