Technolog – vstřikolisy (od 38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený technolog a je Vám blízká oblast vstřikolisů? Máte zkušenosti s plasty, či působíte přímo v prostředí lisovny? Chtěl byste být součástí silné mezinárodní společnosti v automotive?

Pak rozhodně neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis.

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do týmu na pozici:

TECHNOLOG – VSTŘIKOLISY (od 38.000 Kč)

Náplň práce

  • Optimalizace vytížení pracoviště vstřikolisovny
  • Řešení technických ve výrobě
  • Sledování a vyhodnocování strojní kapacity
  • Hledání a specifikace technických požadavků na vstřikolisy
  • Spolupráce s konstruktérem plastových dílů
  • Tvorba nové inovace strojního parku

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického oboru
  • Zkušenosti s plasty/vstřikolisováním
  • Praxe z pozice technologa
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Práce v moderním prostředí
  • Zajímavé bonusové systémy
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stavování
  • Možnost využití Multisport karty
  • Využití služeb závodního lékaře

  • Místo výkonu práce: Zdice u Berouna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3584331   Datum zveřejnění: 5.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 45000