Elektrikář - jedna směna

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Informace o mzde: 18000 - 25000
  • Termín nástupu: 27.01.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pouze v jednosměnném provozu? Vlastníte platnou elektro vyhlášku č. 50 a práce s elektrikou a elektronikou je vaším koníčkem? Pak jste to právě VY, koho hledáme do našeho týmu.

Neváhejte, zašlete nám váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: „ELEKTRIKÁŘ - JEDNA SMĚNA“

Náplň práce

  • Samostatné servisní práce na elektrozařízení ve výrobním závodě
  • Opravy a preventivní údržba elektrického vedení
  • Odstraňování závad na silnoproudých i slaboproudých strojích
  • Administrativa spojená s výkonem práce

Požadujeme

  • SOU vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku el. 50/78 Sb. § 5
  • Zkušenosti s prací elektrikáře výrobních strojů výhodou
  • Schopnost pracovat s manuály a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Nefinanční odměny – stravenky, příspěvky na pojištění, poukázky na služby
  • Vzdělávání a odborný rozvoj
  • Stravování v závodní jídelně
  • Firemní akce

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3584781   Datum zveřejnění: 23.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18000 - 25000