Manažer oddělení péče o zákazníky (40-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti se zákaznickou linkou a rádi byste vedli menší tým podřízených pracovníků? Zvládnete se domluvit v angličtině nebo němčině? Jste systematičtí a rádi pracujete s čísly?

Potom hledáme právě Vás!

Významná nadnárodní obchodní společnost se silným jménem na trhu hledá kolegu na pozici:

MANAŽER ODDĚLENÍ PÉČE O ZÁKAZNÍKY (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • péče o zákaznickou databázi, zpracování pochval / stížností
  • vedení menšího týmu pracovníků
  • vyhodnocování kampaní pro zákazníky a motivačních programů pro zaměstnance
  • kontrola dodávek zboží určeného na kampaně zákaznického klubu
  • spolupráce na marketingových aktivitách typu Direct Mail a promočních materiálů akcí
  • práce se systémem, zpracování analýz, pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oddělení péče o zákazníky / s věrnostními programy
  • pokročilou znalost MS Excel
  • schopnost vést vlastní tým, koordinovat ho a motivovat
  • komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • analytické myšlení, velmi kladný vztah k číslům, inovativní přístup

Nabízíme

  • adekvátní mzdové ohodnocení dle předchozí praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • zvýhodněné stravování / občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • přímý spoj z metra C (zdarma pro zaměstnance)
  • možnost nástupu: IHNED
  • místo výkonu: JV od Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3585564   Datum zveřejnění: 24.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000