Inženýr logistiky - výrobní společnost (až 50.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rokycany, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte víceletou praxi v logistice ve výrobní společnosti a mluvíte anglicky? Hledáte změnu a přejete si zůstat v oboru?

Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Hledáme důležitou posilu týmu na pozici INŽENÝR LOGISTIKY - VÝROBNÍ SPOLEČNOST (až 50.000 Kč)!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za logistiku, skladování a tok materiálu
  • Podílení se na neustálém zlepšování
  • Zvyšování efektivity materiálového toku
  • Definice a implementace skladovacího plánu
  • Implementace principů štíhlé výroby
  • Vydávání příslušných dokumentů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka – denní využití v písemné i ústní formě
  • Technické povědomí
  • Znalost principů štíhlé výroby výhodou

Nabízíme

  • MĚSÍC DOVOLENÉ = 30 dní!!
  • Práci v moderním inovativním prostředí, které je otevřeno všem novým nápadům
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborná školení
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dovolenou a životní pojištění

  • Místo výkonu práce: Rokycansko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3585990   Datum zveřejnění: 24.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000