Bezpečnostní technik – výrobní podnik (od 35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a jste odborně způsobilá osoba v oblasti BOZP? Dobře se orientujete v zákonech a normách BOZP a PO a hygieny práce? Jste samostatní, pečlivý a spolehliví? Domluvíte se anglicky a hledáte novou pracovní výzvu u zajímavého zaměstnavatele?

V tom případě není na co čekat, napište nám a ucházejte se o pracovní pozici:

BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK – VÝROBNÍ PODNIK (OD 35 000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění administrativy k dokumentaci BOZP a PO
  • Spolupráce s odděleními napříč celou společností
  • Zpracování analýz prevence a rizik ve výrobě
  • Spoluúčast při kontrolních auditech
  • Zpracovávání pravidelného reportingu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • osvědčení odborně způsobilé osoby v BOZP
  • zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • zodpovědnost a schopnost samostatného rozhodování

Nabízíme

  • zajímavou práci ve významné mezinárodní společnosti
  • 13. mzdu, 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na kulturu a volný čas
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK – VÝROBNÍ PODNIK? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3586722   Datum zveřejnění: 25.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000