Návrhář elektro obvodů (Od 25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Informace o mzde: 20000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s navrhováním elektronických obvodů? Chtěli byste se vzdělávat a osobnostně růst? Pak využijte tuto jedinečnou příležitost a reagujte na naši nabídku ještě dnes!

Stabilní společnosti s mezinárodní působností a přátelskou atmosférou hledá posilu na pozici: NÁVRHÁŘ ELEKTRO OBVODŮ (Od 25.000 Kč)

Náplň práce

  • Navrhování elektronických obvodů
  • Testování návrhů el. obvodů a prototypů
  • Podílení se na tvorbě technické dokumentace
  • Úzká spolupráce s výrobou, konstrukcí a vývojem
  • Spolupráce při vývoji softwaru pro navržené obvody

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru
  • Zkušenost na obdobné pozici - u SŠ vzdělání podmínkou, u VŠ vzdělání výhodou
  • Znalost softwaru pro návrh plošných spojů
  • Zkušenost s embedded systémy výhodou
  • Znalosti výkonové elektroniky výhodou

Nabízíme

  • Možnost podílet se svými nápady k vývoji řešení pro rozvoj moderních technologií
  • Stabilní zázemí dynamické společnosti
  • Profesní růst v rozvíjejícím se oddělení
  • Laptop a mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3587368   Datum zveřejnění: 27.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000 - 40000