30 000 - 40 000 CZK

Inženýr vývoje - konstruktér (30 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 40000
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Disponujete středoškolským, nebo lépe vysokoškolským vzděláním technického zaměření? Hovoříte anglickým jazykem? Chcete svou kariéru rozvíjet u stabilní mezinárodní společnosti? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Výrobní společnost obsazuje pozici orientovanou zejména do oblasti výzkumu a vývoje:

INŽENÝR VÝVOJE - KONSTRUKTÉR (30 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce v týmu pracovníků na úseku vývoje
  • Vývoj nových produktů a technologií (návrhy, testování)
  • Účast při zavádění produktu do výroby
  • Aktivní komunikace se zákazníky
  • Tvorba technické dokumentace

Požadujeme

  • Středoškolské, ideálně však vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • Schopnost dorozumět se anglicky
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalosti práce v konstrukčním systému CATIA V5 (výhodou je znalost V6), znalost KISSsoft je pak obrovskou výhodou
  • Aktivní a tvůrčí přístup k práci

Nabízíme

  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Propracovaný program zaškolení
  • Možnost dalšího odborného růstu
  • Práci v týmu opravdových profesionálů
  • Přátelské prostředí, pohodového šéfa

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3587600   Datum zveřejnění: 15.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000