Expert online marketingu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šumperk, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000
  • Termín nástupu: 01.03.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

PPC, Google Adwords, Sklik, UX desing – úplně cizí pojmy, nebo pro tebe naprostá rutina? Hledáme experta na sociální sítě, online prezentaci. Chceš skvělou práci v moderním prostředí neustále rostoucí společnosti? Pak neváhej a zašli svůj životopis!

Hledáme EXPERTA ONLINE MARKETINGU, který zařídí, že naše společnost půjde vidět!

Náplň práce

  • plánování a vedení reklamních kampaní
  • správa PPC kampaní
  • linkbuilding a SEO
  • propagace na sociálních sítích

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v marketingu
  • zkušenosti s PPC systémy
  • znalost Google Adwords, Google Analytics, Sklik
  • znalost problematiky UX design

Nabízíme

  • stabilní zázemí
  • odborný růst, jazykové kurzy
  • propracovaný systém benefitů
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na pojištění
  • bonusy ke mzdě

  • Místo výkonu práce: Šumpersko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3587619   Datum zveřejnění: 28.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000