Stavbyvedoucí pro inženýrské stavby (cca 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Beroun, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vodohospodářskými, dopravními a inženýrskými stavbami? Jste nadšenec pro realizaci nových stavebních projektů s důrazem na výsledky a kvalitu odvedené práce?

Právě obsazujeme pozici STAVBYVEDOUCÍ PRO INŽENÝRSKÉ STAVBY (cca 50.000 Kč)!

Náplň práce

  • Řízení a organizaci stavební zakázky - od převzetí staveniště až po předání zakázky
  • Určování pracovního harmonogramu
  • Geodetické měření, vytyčení a sondy inženýrských sítí na stavbě
  • Dodržování a kontrola technologických postupů a kvality prováděných prací
  • Vedení potřebné administrativy
  • Komunikace s investorem i externími dodavateli, s vedením společnosti
  • Příprava podkladů pro mzdy a fakturaci

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxi se zaměřením na inženýrské sítě, komunikace, HTÚ
  • Zkušenosti s řízením velkých stavebních prací a s koordinací pracovního týmu
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou a nesterotypní práci zaměřenou na výsledek
  • Stabilní zaměstnání v české společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pravidelné kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 20 dní dovolené
  • K dispozici služební automobil, notebook, telefon

  • Lokalita: Berounsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3588215   Datum zveřejnění: 28.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 60000