Servisní technik automatické techniky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Víš, jaká technika se skrývá za otevřením automatických dveří nebo vrat? Nerad pracuješ na jednom místě a řízení auta tě baví? Pak hledáme právě tebe. Neváhej a pošli nám svůj životopis!

Náplň práce

  • montáž a oživení automatizovaných dveří
  • servis automatických dveří na fotobuňku
  • komunikace se zákazníkem
  • výjezdy z domova služebním autem

Požadujeme

  • vzdělání v oboru elektro
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • praxi v oboru automatických dveří, vratových systémů
  • samostatnost, flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme

  • příspěvek na stravování
  • služební auto a telefon i k soukromým účelům
  • časově flexibilní práci
  • práci v rodinné české společnosti

  • místo výkonu práce: Plzeňsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3588302   Datum zveřejnění: 28.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000