Pojistný matematik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Učarovala Vám metematika? Čísla, výpočty a data jsou Vaše parketa? Pak jste ten správný vzorec, který hledáme.

Náplň práce

  • vývoj a zadávání produktů životního pojištění
  • tvorba a kontrola podkladů pro výpočet tarifů
  • testování ziskovosti, analýza citlivosti stejně tak jako zpětná analýza předpokladů
  • vypracování technických popisů pro výpočet sazeb a rezerv
  • další související analýzy

Požadujeme

  • anglický jazyk slovem i písmem
  • VŠ ekonomického nebo matematického směru (finanční a pojistná matematika, pravděpodobnost a statistika, kvantitativní metody v ekonomii…)
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • pokročilou znalost MS Excel, SQL a Visual Basic
  • znalost Prophet výhodou
  • analytické myšlení, zodpovědnost, samostatnost, preciznost a pečlivost
  • aktivní a inovativní přístup, zájem a schopnost se učit a rozvíjet

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Práci v dynamickém prostředí a s moderními technologiemi
  • Pružnou pracovní dobu
  • práci na lukrativní adrese v centru Prahy, Brna nebo Bratislavy
  • nadstandardní spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna za rok, stravenky, bonusy, firemní akce, občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova, systém cafeterie, příspěvek na penzijní/životní pojištění, sleva na firemní produkty/služby, vzdělávací kurzy/školení, exkluzivní benefity pro nastávající rodiče)
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Brno, Praha, Bratislava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3588667   Datum zveřejnění: 29.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----