Ostraha bytového domu - Praha 4

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha 4, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády)

Základní informace

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Přidejte se do týmu pracovníků ostrahy bytového domu v Praze, který se nachází poblíž stanice metra Pražského povstání.

Náplň práce

  • Zajištění ostrahy a ochrany majetku
  • Dodržování daných bezpečnostních předpisů
  • Pochůzková činnost

Požadujeme

  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Praxi výhodou
  • Základní znalost práce s PC
  • Nástup ihned

Nabízíme

  • Práci v příjemném prostředí
  • Práci na HPP, případně na DPP
  • Mzdu 90 Kč/hod
  • Kompletně vybavené zázemí (sprcha, mikrovlnná trouba atd.)
  • Certifikát Strážný
  • Možnost plánování směn

  • Práce vhodná i pro invalidní důchodce a OZP
  • Místo výkonu práce: Praha, poblíž stanice metra Pražského povstání

V případě zájmu nás kontaktujte emailem ([email protected]) nebo telefonicky na číslo 725 677 254 (545 218 533). Bližší informace k vykonávané práci Vám poskytneme při osobním pohovoru.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3588782   Datum zveřejnění: 29.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----