Zástupce vedoucího směny – výroba (cca 30 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000 - 31000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v průmyslové výrobě? Chtěli byste být pravou rukou mistra výroby?

Tak nás neváhejte kontaktovat!

Do svého týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SMĚNY – VÝROBA!

Náplň práce

  • odpovědnost za určitou část výroby
  • zastupování mistra
  • proškolování nových zaměstnanců
  • spolupráce s mistrem na sestavení jednotlivých směn
  • rozvíjení, zdokonalování výrobního procesu
  • vedení dokumentace související s výrobou

Požadujeme

  • středně odborné vzdělání – výuční list
  • uživatelskou znalost PC – MS Office
  • zkušenosti z oblasti průmyslové výroby
  • technické myšlení, odpovědnost, schopnost vést podřízené

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + směny na 7,5 hod. denně
  • 20 000 Kč náborový příspěvek
  • finanční bonusy
  • příspěvek na vzdělávací kurzy
  • dopravu z práce a do práce firemním autobusem
  • karierní i profesní růst

  • pracoviště Plzeň - město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3590234   Datum zveřejnění: 31.1.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 31000