Elektrotechnik – i pro absolventy!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš částečnou znalost mechaniky, senzoriky a pneumatiky a máš vyhlášku č. 50? Jsi ochoten pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku a mít volné víkendy?

Super! Tak reaguj zasláním CV!

Náplň práce

  • zodpovědnost za provoz technologie na hale - funkčnost strojů jejich oprava
  • spolupráce s týmem techniků a inženýrů
  • každodenní údržba zařízení
  • roční servis technologie

Požadujeme

  • vzdělání elektrotechnického zaměření
  • částečnou znalost mechaniky, senzoriky, pneumatiky
  • Vyhlášku č. 50
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku a to bez víkendů!!

Nabízíme

  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování formou závodní jídelny
  • vzdělávací a jazykové kurzy zdarma v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • pracoviště v Plzni

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3590281   Datum zveřejnění: 31.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----