Inženýr kvality (25.000 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vsetín, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi na obdobné pozici a domluvíte se anglicky? Rádi byste pracovali ve firmě, která se zaměřuje na neustálé zlepšování kvality výrobků? Pak hledáme právě Vás!

Zahraniční společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

INŽENÝR KVALITY (25.000 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za nové projekty na úseku kvality
  • aktivní komunikace se zahraničními zákazníky
  • dojednávání detailů zakázky – kvalita výrobků
  • řešení případných reklamací, tvorba nápravných opatření
  • tvorba, správa a aktualizace příslušné dokumentace
  • účast při auditech, aktivní práce s nástroji kvality

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici v automotive
  • pokročilá znalost anglického jazyka (denní využití)
  • znalost nástrojů kvality FMEA, PPAP, APQP
  • samostatnost, časovou flexibilitu

Nabízíme

  • zázemí a stabilitu mezinárodní společnosti
  • možnost účastnit se vzdělávacích kurzů
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Valašsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3590922   Datum zveřejnění: 31.1.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 35000