Mechanik údržby PLC

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se podílet na zlepšení a fungování celého zařízení a tím i výroby? Zvládnete programování PLC strojů? Pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce

  • Programování PLC
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Programování operátorských panelů a vizualizací
  • Oživení a uvedení řídicích systémů do provozu

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání, obor elektro
  • Znalost z automatizace (robotizace a elektrotechniky)
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Vyhl. 50/78 Sb. - min. §6

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Docházkový benefit
  • Příspěvky na rekreaci
  • Lokalita - Klášterec nad Ohří

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3591219   Datum zveřejnění: 1.2.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----