Operátor ostrahy: Velín obchodního centra

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Karviná, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Přidejte se do týmu operátorů ostrahy.

Náplň práce

  • zajištění ostrahy a ochrany majetku
  • dodržování daných bezpečnostních předpisů

Požadujeme

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • základní zkušenosti s technologiemi EPS, EZS a CCTV
  • certifikát strážného
  • práci ve 12ti hodinových směnách (6:00-18:00 a 18:00-6:00)
  • nástup 8.2.2019

Nabízíme

  • práci v příjemném prostředí
  • malý přátelský kolektiv
  • práci na HPP
  • úvazek 37,5 hodin týdně
  • možnost plánování směn

  • práce vhodná i OZP
  • místo výkonu práce: Nádražní 1939/4a, Karviná 733 01

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Denisa Janatová
Tel.: +420775787240
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3593242   Datum zveřejnění: 6.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----