Zkušební technik - senior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Orientujete se v technické dokumentaci? Baví vás fyzika? Máte rád věci pod kontrolou? Využijte svůj potenciál a zašlete nám svůj životopis!

Stabilní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

ZKUŠEBNÍ TECHNIK - SENIOR (35-40.000Kč)

Náplň práce

  • Kontrola dle platných norem, TP a výkresů
  • Provádění fyzikální zkoušky, rozměrové a vizuální kontroly surovin, materiálu, polotovarů a výrobků
  • Spolupráce na návrzích modernizace zařízení použitých pro zkoušky/testy.
  • Dodržování řídicích dokumentů IMS (integrovaný management systém)

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojní nebo elektro
  • Znalost MS office - excel, power point
  • Angičtinu na komunikativní úrovni
  • Prokazatelnou zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování v areálu společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu a kompenzované přesčasy
  • Příspěvek na penzijní připojištění, nebo na životní pojištění
  • Příspěvek na úrazové připojištění
  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • Místo výkonu práce: Odolena Voda

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3594472   Datum zveřejnění: 6.2.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 40000