Specialista štíhlé výroby (40 - 60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 60000
  • Termín nástupu: 1.3.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste nadšenec implementace nových principů štíhlé výroby a následného sledování Vašeho úspěchu v minimalizaci plýtvání :O)? Zajímáte se o nejnovější trendy tohoto všestranného oboru? Cítíte stagnaci ve stávající společnosti a chcete se postavit nové výzvě? Máme pro Vás tedy něco speciálního!

Nadnárodní společnost, špička světové elektroniky a energetiky, obsazuje pozici:

SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY (40 - 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Podpora při zlepšování procesů výroby, logistiky a administrativy
  • Spolupráce na tvorbě a zavádění LEAN projektů napříč firmou
  • Implementace nástrojů štíhlé výroby
  • Radování se z úspěchu a poučení se z neúspěchu

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání, ideálně technického směru
  • Znalosti metodik štíhlé výroby pro zefektivnění celého procesu výroby (praxe v zavádění Kanbanů a vytváření VSM/VSD by Vám neměla chybět)
  • Všeobecnou orientaci ve výrobních technologiích
  • Analityckou a komunikativní osobnost

Nabízíme

  • Jistotu a stabilitu ve světově uznávané firmě
  • Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce
  • Možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Voňavé kafe po ránu - pro pohodový den

  • Místo výkonu práce: 10km z Ústí nad Orlicí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3594848   Datum zveřejnění: 6.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 60000