Junior country manager - energetika

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zdatný typ člověka s vyjednávacími schopnostmi? Máte zkušenost s prodejem B2B?Angličtina pro Vás není španělskou vesnicí a domluvíte se bez sebemenších problémů? Rádi cestujete do zahraničí?Chcete se realizovat v průmyslovém odvětví? Tak mne neváhejte kontaktovat.

Společnost s dlouholetou tradicí působící v průmyslovém sektoru hledá kolegu do týmu, a to na pozici:

JUNIOR COUNTRY MANAGER - ENERGETIKA
(až 40 000 Kč + bonusy z prodejů)

Náplň práce

  • péče o svěřený region USA a Kanada
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí především B2B
  • prohlubování vztahů se stávajícími zákazníky
  • zpracování technických nabídek
  • realizace zakázek
  • účast na veletrzích

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • alespoň středně pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu cestovat do zahraničí
  • flexibilního člověka orientovaného na výsledek

Nabízíme

  • stabilní zázemí v podobě stále se rozvíjející společnosti
  • možnost využití home office
  • bonusy z prodejů
  • firemní automobil pro soukromé účely
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • svěřený region: USA, Kanada
  • místo výkonu práce: Třebíč

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Pulcová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3595226   Datum zveřejnění: 7.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 60000