Elektro-údržbář v potravinářství (25.000 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manuálně zručný a máte platnou vyhlášku o odborné způsobilosti v elektrotechnice č. 50/1978 Sb. §6? Umíte zprovoznit a opravit větší stroje? Chcete pracovat v čistém prostředí a práce na směnný provoz Vám vyhovuje? Jsou-li Vaše odpovědi ANO, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • revizní činnost na elektrických zařízeních
  • údržba a servis výrobních linek
  • obsluha plynové kotelny
  • sledování a optimalizace spotřeby energií
  • dohled nad dodržováním bezpečnostních opatření

Požadujeme

  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 - podmínkou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • praxei na podobné pozici - výhodou
  • zkušenost s řídícími systémy PLC - výhodou

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • odborná školení
  • bonusy, příplatky za směny
  • příspěvek 6.000 Kč do kafetéria systému
  • slevy na firemní produkty

  • místo výkonu: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420775474384
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3595675   Datum zveřejnění: 7.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 35000