Controller - ekonom

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete opustit korporaci a vrátit se ke každodenní pestré administrativě? Dokážete dohlédnout nad procesy a zajistit tak bezproblémové fungování jednotlivých pracovišť? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis!

Česká společnost, specializující se na unikátní léčbu bolesti zad, příjme na pracoviště do Brna posilu na pozici:

CONTROLLER - EKONOM

Náplň práce

  • controlling procesů zdravotnického zařízení (účetnictví, personalistika, administrativa, obchodní a provozní činnost)
  • příprava podkladů pro účetnictví
  • komunikace s externí účetní firmou, dohled nad procesy
  • vedení a zpracování veškeré smluvní dokumentace zdravotnických zařízení (pojišťovny, BOZP, smluvní partneři)
  • vylepšování procesů, nastavování podmínek s dodavateli, sledování KPIs
  • tvorba výstupů, reportů – prezentace vedení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici (ve zdravotnictví velkou výhodou!)
  • znalost účetní a daňové problematiky
  • znalost čtení z rozvahy a výsledovky PODMÍNKOU!
  • výbornou znalost MS Office (zvláště Excel)
  • schopnost dohlížet nad procesy, smluvní dokumentací, KPIs
  • samostatnost, důslednost, kultivovaný projev

Nabízíme

  • rozmanitou práci v atraktivním oboru
  • pohodovou atmosféru nesvázanou korporátními pravidly
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu
  • nástup možný dohodou

  • místo výkonu práce: Brno - Slatina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3595683   Datum zveřejnění: 7.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----