Strojní mechanik - automotive (25.000 - 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Informace o mzdě: 25000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost na pozici strojního mechanika v automotive výrobě? Vyznáte se ve svařovacích metodách a máte nějakou zámečnickou dovednost? Máte zkušenost s obráběním na konvenčních strojích? Pak neváhejte a reagujte na náš inzerát!

Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

STROJNÍ MECHANIK - AUTOMOTIVE (25.000 - 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Preventivní a operativní údržba výrobních strojů
  • Montáže výrobních zařízení
  • Sledování jednotlivých dílů a jejich správa
  • Odhalování výrobních vad a jejich analýza
  • Zajištění bezchybného chodu výroby
  • Vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • Orientaci v technické dokumentaci (strojní, hydraulika, pneumatika)
  • Znalost obrábění na konvenčních strojích
  • Zámečnickou dovednost
  • Znalost svařování metodami ROS, MIG, MAG výhodou
  • Průkaz VZV, svářečský průkaz výhodou

Nabízíme

  • Práci moderním prostředí s novými technologiemi
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Měsíční a roční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3595705   Datum zveřejnění: 7.2.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 30000