IT Administrátor - Senior (35 - 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 50000
  • Termín nástupu: 1.3.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z pozice IT správce ve výrobní společnosti a chtěli byste se kariérně posunout? Rozumíte dobře prostředí Windows a sítím? Chcete se mít dobře? Tak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná a ve svém oboru jedinečná společnost hledá kolegu na pozici:

IT ADMINISTRÁTOR - SENIOR (35 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Údržba a rozvoj IT infrastruktury
  • Koordinace a podpora místních poskytovatelů IT služeb
  • Konfigurování serverových služeb
  • Zodpovědnost za uživatele první a druhé úrovně

Požadujeme

  • Středoškolské / vysokoškolské vzdělání v oblasti informační technologie
  • Alespoň 2 roky praxe na pozici IT administrátora ve výrobní společnosti
  • Velmi dobrá orientace v hardware a sítích
  • Aktivní a zodpovědný přístup k řešení problému, samostatnost

Nabízíme

  • Dlouhodobý pracovní poměr
  • Férové mzdové ohodnocení
  • Přístup k moderním technologiím
  • Bezva tým parťáků :O)

  • Místo výkonu práce: 10 minut z Ostravy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3596145   Datum zveřejnění: 8.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 50000