Koordinátor výrobní skupiny (29 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Informace o mzde: 29000 - 35000
  • Termín nástupu: 1.3.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste organizačně schopná a zodpovědná osobnost se zkušenostmi s vedením týmu? Baví Vás nestereotypní pracovní náplň? Pak jste náš člověk!

Nadnárodní výrobní společnost hledá kandidáta pro pozici:

KOORDINÁTOR VÝROBNÍ SKUPINY (29 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu operátorů výrobních linek
  • Řízení svěřeného úseku dle výrobního plánu
  • Školení, vedení a kontrola zaměstnanců
  • Administrativa spojená s vedoucí pozicí

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu operátorů výroby
  • Odolnost vůči stresu
  • Pečlivost, samostatnost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení s jeho zaručeným růstem
  • 25 dní dovolené
  • Práci v čistém prostředí
  • Přátelský a mladý kolektiv

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3596312   Datum zveřejnění: 8.2.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   29000 - 35000