Junior IT technik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Sokolov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

  • Vývoj a údržba interního výrobního systému
  • Navrhování optimalizací
  • Monitoring a funkčnost informačních systémů
  • Zajišťování správného toku materiálu a informací mezi jednotlivými středisky

Požadujeme

  • Dobrou znalost technologií, IT řešení a systémů pro řízení výroby
  • Anglický jazyk písmem i slovem na dobré úrovni
  • Zkušenosti s Oracle databází výhodou
  • Dobré analytické myšlení

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravu v podobě stravenek
  • Možnost penzijního připojištění
  • Roční příspěvek na zdraví
  • Jazykové kurzy
  • Další odborné vzdělání

Další informace

Cítíš se při práci s technikou jako ve svém živlu? Dokážeš si zachovat chladnout hlavu? Tvé analytické schopnosti jsou na dobré úrovni? Anglický jazyk ti nedělá problém? Pak hledáme právě tebe! Pošli životopis a staň se součástí společnosti, zabývající se textilním průmyslem!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Švarc
Tel.: +420778434002
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3597245   Datum zveřejnění: 11.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000