Svářeč s praxí - Hořovice

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Beroun, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi ve svařování? Jste manuálně zručný a ochotný pracovat na dvousměnný provoz? Zašlete nám svůj životopis!

Prosperující energetická společnost hledá kolegu na pozici:

SVÁŘEČ S PRAXÍ - HOŘOVICE (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Svařování potrubí a nádob
  • Svařování rámů a podpůrných konstrukcí
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Svařování dílů pro kogenerační jednotky

Požadujeme

  • Vyučení v oboru
  • Svářečský průkaz
  • Dobrou znalost technické dokumentace
  • Manuálně zručného člověka

Nabízíme

  • Náborový příspěvek až 50.000,- Kč
  • Příspěvek na stravování – SODEXO Gastro Pass CARD, podnikové stravování
  • Firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…)
  • Možnost získání příspěvku na přechodné ubytování až 3.000,- Kč
  • Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3598643   Datum zveřejnění: 25.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 30000