Junior solution architect (50-70 000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 70000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Návrh IT architektury nových projektů v oblasti energetiky
*Komunikace s klienty a definice potřeb pro daná řešení, analýza
*Vedení týmu 10 vývojářů
*Zaštiťování dlouhodobějšího systému pro významné zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Možnost uplatnění pro juniory bez zkušeností s architekturou
*Motivující platové ohodnocení
*5 týdnů dovolené
*Flexibilní pracovní dobu, home offie po domluvě
*Možnost vést tým vývojářů – osobně se můžete rozvíjet
*Příspěvky na stravování, jazykové vzdělání

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Máte pocit, že programování Vás již nenaplňuje? Troufáte si na vedení týmu 10 vývojářů, kde byste na pozici architekta zaštiťoval zajímavé projekty? Nechceme po Vás, abyste ťukal kódy, nicméně znalost Javy je nutností. Troufáte si na tuto jedinečnou příležitost se posunout dál?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Dobrou znalost programovacího jazyka JAVA
*Znalost jazyka C/C++, PHP velikou výhodou
*Ochotu cestovat za klienty
*Zkušenosti s architekturou jsou vítány
*Participace na IoT projektech pro významného zákazníka je velké PLUS

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3598804  Datum zveřejnění: 12.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000 - 70000