Produktový inženýr (70-80.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 70000 - 80000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi na pozici Produktového manažera a chtěl byste si najít uplatnění v technické oblasti? Působil jste ve výrobní firmě a jste rád v úzkém kontaktu se strategickými partnery? Pokud ano, zašlete nám svůj aktuální životopis na pozici:

PRODUKTOVÝ INŽENÝR (70-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce s vývojovými pracovníky
  • Péče o zákazníky
  • Řešení technických problémů se zákazníky
  • Řízení projektů
  • Cestování v rámci Moravy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, Elektrotechnické - Slaboproud
  • Praxe s návrhem HW, vývojem obvodů - výhodou
  • Anglický jazyk na min. středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatný přístup

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Služební automobil a další pomůcky

  • Místo výkonu práce: Brno-město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3602218   Datum zveřejnění: 18.2.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   70000 - 80000