EHS koordinátor senior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rokycany, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v oblasti bezpečnosti práce? Domluvíte se bez problémů anglicky? Jste týmový hráč? Pak hledáme právě vás!

Mezinárodní výrobní společnost přijme kolegu na pozici:

EHS KOORDINÁTOR SENIOR (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • provádění inspekcí a auditů EH&S a účast při vyšetřování incidentů a havárií
  • vyhledávání rizik na pracovištích, zpracování, zjišťování jejich příčin a zdrojů a zajišťování opatření k jejich odstranění
  • sledování změn v zákonech a nařízeních vlády týkajících se BOZP a PO
  • koordinování strážní služby a společnosti pro likvidaci odpadů
  • zajišťování projektů v oblasti EHS – závodní preventivní péče, BEST PRACTICES
  • udržování systémů ISO 14001, 9001, 50001, OHSAS 18001, včetně ročních auditů
  • aktivní podílení se na zlepšování systému EH&S ve společnosti
  • zajišťování aktualizace kategorizace prací
  • zajišťování aktualizace požární dokumentace podle zákona o požární ochraně

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • angličtinu na pokročilé úrovni (min. B1)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • uživatelskou znalost MS Office
  • znalost legislativy BOZP a ŽP z výrobního prostředí výhodou
  • odbornou způsobilost dle zákona č. 309/2006 výhodou
  • orientaci na výsledky, důraz na přesnost
  • výborné komunikační dovednosti, týmového hráče
  • ochotu spolupracovat na procesech v rámci obou závodů (Beroun)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 Sickdays
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na životní pojištění
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: Mýto u Rokycan

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3602621   Datum zveřejnění: 25.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000