Seřizovač vstřikolisů v automotive (od 31.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi se seřizováním vstřikolisů? Hledáte změnu?

Pak je tato práce přímo pro vás!

Náplň práce

  • výuční list/střední školu s maturitou v technickém směru
  • praxi se seřizováním vstřikolisů
  • orientaci v technické dokumentaci
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Požadujeme

  • nastavování a seřizování vstřikolisů
  • orientace a správa výrobní dokumentace
  • kontrola kvality seřízených vstřikolisů
  • práci s technickou dokumentací
  • kooperace s výrobou

Nabízíme

  • příspěvek na dojíždění
  • 13. mzdu
  • pravidelný růst mzdy
  • dotované stravování/stravenky
  • poukázky na sportovní a kulturní aktivity

  • pracoviště Plzeň - jih (cca 15 min. od Plzně, výborná dostupnost autobusu a vlaku)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3602767   Datum zveřejnění: 18.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 30000