Firemní nákupčí (30.000 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlínský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte středoškolské vzdělání a praxi v oblasti nákupu? Jste schopni se domluvit v anglickém jazyce? Máte nějakou znalost systému SAP? Pak nám zašlete svůj životopis!

Společnost působící v automotive obsazuje pozici:

FIREMNÍ NÁKUPČÍ (30.000 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Mapování dodavatelů, jejich optimalizace stávajících a získávání nových kontaktů
  • Zajišťování objednávek pro společnost
  • Komunikace s českými i zahraničními dodavateli a odběrateli
  • Práce v systému SAP

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti nákupu alespoň 1 rok
  • Schopnost se domluvit v anglickém jazyce
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Komunikaticní schopnosti a zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Příspěvek na autobusovou a vlakovou dopravu
  • Roční bonus
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Valašsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3603001   Datum zveřejnění: 25.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000