Specialista přes efektivitu výroby (trainee )

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Beroun, Česko
  • Informace o mzdě: 27000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Základní informace

Zajímá Vás oblast kvality a procesy neustálého zlepšování? Studujete a hledáte zaměstnání, kde Vám umožní pracovat na poloviční úvazek? Nebo už máte po studiích a hledáte uplatnění ve strojírenské společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • školení a rozvoj zaměstnanců v oblasti ACE procesů
  • tvorba podkladů pro prezentace a zlepšovací projekty
  • správa interní databáze
  • spoluúčast na ACE auditech

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxi z oblasti kvality (zlepšování procesů)
  • pokročilou znalost angličtiny
  • znalost MS Office (PowerPoint, Excel)

Nabízíme

  • zaměstnání HPP nebo DPČ
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na životní pojištění
  • 5 sick days
  • závodní stravování

  • místo výkonu: okres Beroun

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3603369   Datum zveřejnění: 19.2.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27000 - 30000