Daňový specialista (35.000 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání ve finančním nebo daňovém směru? Jste schopni komunikovat v anglickém jazyce? Máte alespoň rok praxe v oblasti daní?

Výrobní společnost, hledá posilu do svého týmu na pozici:

DAŇOVÝ SPECIALISTA (35.000 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • zpracování daňových přiznání
  • plnění daňových povinností
  • spolupráce na projektech snižující základ daně
  • tvorba pravidelných finančních reportů

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v ekonomickém směru
  • přehled o daňových zákonech
  • alespoň roční praxi v daňové oblasti
  • schopnost se domluvit v anglickém jazyce
  • zodpovědnost a týmovou práci

Nabízíme

  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností s pravidelně vyplácenými bonusy
  • možnost osobního a profesního růstu, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • slevy na dopravu a další benefity

  • místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3608017   Datum zveřejnění: 25.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 40000