Kontrolor kvality obrábění

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 32000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se věnovat kvalitě, nebo se jí už věnujete? Máte praxi v obrábění a kontrole vyrobených kusů nebo s kvalitou ve strojírenské společnosti? Umíte s 3D měřidly a vyznáte se v technických výkresech? Pak mi pošlete životopis nebo se za mnou zastavte.

Náplň práce

  • Kontrola kvality-vzorkování
  • Uvolňování výroby
  • Práce s měřidly včetně 3D měřidel
  • Práce ve 3 směnném režimu bez víkendů

Požadujeme

  • Praxi ve společnosti s přesným obráběním
  • Znalost technických výkresů, měřidel, 3D měřidel
  • Znalost práce na PC
  • Chuť být zodpovědný za svěřený úsek

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně
  • Příspěvek na stravování nebo stravenky
  • Příplatky za přesčasy nad rámec zákona
  • Smlouvu na HPP přímo do kmene
  • Roční bonus
  • Moderní klimatizované pracoviště
  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí

Další informace

Are you interested in this position? If so, send us your resume to e-mail address [email protected] are looking forward to meeting you!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3609560   Datum zveřejnění: 27.2.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   32000 - 35000