Inženýr kvality s angličtinou (40-50.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hovoříte plynule anglicky? Jste kvalitář nebo máte zkušenosti v kvalitě? Zajímá Vás zákaznická kvalita a baví Vás komunikovat se zákazníkem?

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do týmu na pozici INŽENÝRA KVALITY S ANGLIČTINOU. Zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Komunikace se zakázníkem a řešení reklamací
  • Vzorkování a pomoc při designových změnách
  • Analýza procesních vad a návrhy nápravných opatření
  • Účast na zákaznických a interních auditech
  • Vedení kvalitářské dokumentace a komunikace napříč společností

Požadujeme

  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Předchozí zkušenosti v oblasti kvality
  • Vzdělání technického zaměření, nebo technické povědomí
  • Znalost nástrojů kvality (8D, PPAP, FMEA)
  • Zkušenosti z mezinárodní výrobní společnosti budou výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • Příspěvky na dopravu
  • Stravenky a možnost stravování v závodní jídelně
  • Příspěvky na životní pojistění a penzijní připojištění
  • 5 týdnu dovolené

  • Místo pracoviště: Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3610343   Datum zveřejnění: 28.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000