Nákupčí ve sféře potravinářství

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Semily, Česko
  • Informace o mzde: 28000 - 32000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nákupčí je důležitým článkem každé výrobní společnosti, jelikož ovlivňuje celkovou ziskovost společnosti. Nyní Vám nabízíme pozici, kde se můžete stát součástí profesionálního nákupního útvaru výrobní společnosti. Máte již zkušenosti z oblasti nákupu a víte, že Vám tato pozice vyhovuje? Máte chuť rozvíjet své profesní dovednosti? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

NÁKUPČÍ VE SFÉŘE POTRAVINÁŘSTVÍ

Náplň práce

  • Nákup materiálů pro výrobu a ostatní firemní oddělení
  • Budete mít na starost celou agendu nákupu – od nákupu přes hodnocení až k případné reklamaci
  • Budete provádět vnitřní analýzu zásob, ale setkáte se i s vnější analýzou trhu
  • Čeká Vás každodenní komunikace nejen s dodavateli, ale i se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oborech ekonomických či technických
  • Aspoň 2 roky zkušenosti z nákupu
  • Anglický jazyk na úrovni umožňující komunikaci se zahraničními dodavateli
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Znalost práce na počítači – Excel, Word, PowerPoint

Nabízíme

  • Možnost využít firemní ubytovnu za zvýhodněnou cenu
  • Pětitýdenní dovolenou
  • Odměny k pracovním výročím a důležitým životním událostem
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na rekreaci

  • Místo výkonu: Liberecký kraj, okres Semily

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "NÁKUPČÍ VE SFÉŘE POTRAVINÁŘSTVÍ"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3610354   Datum zveřejnění: 28.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 32000