Recepční/asistentka

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 25000
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás být součástí moderní rostoucí společnosti, která se zabývá atraktivním oborem - těžbou digitálních měn? Neváhejte a ozvěte se!

Náplň práce

  • Budete kompletně řídit chod recepce, pečovat o návštěvy a klienty
  • Úzce spolupracovat s asistentkou vedení společnosti a zajišťovat administrativní podporu
  • Ve Vaší režii bude rovněž správa zasedacích místností včetně jejich rezervačního systému
  • Občas vyjedete něco zařídit služebním vozidlem

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Uživatelskou znalost práce na PC (G-Suite výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Pečlivou, zodpovědnou, loajální a samostatnou osobnost
  • Praxi na obdobné pozici považujeme za výhodu

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Active pass
  • Multisport kartu
  • stravenky v hodnotě 120 Kč/den
  • služební mobilní telefon i pro soukromé účely
  • 2 sick day navíc

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3610357   Datum zveřejnění: 28.2.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000 - 25000