Pracovník provozního oddělení (jen OZP)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* kompletní správa objednávek spotřebního a provozního materiálu
* správa datových schránek
* evidence písemností a CCS karet
péče o sklad výstroje
* zadávání inzerce na pracovní portály
* komunikace s MSSZ a mzdovým oddělením
* práce s PC (MS Office – především MS Excel)
* další drobná administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

* malý příjemný kolektiv
* mzdu dohodou
* práci na HPP
* zázemí na pracovišti
* telefon
* korektní jednání a precizní zaučení
* stravenky

* místo výkonu práce: Brno – Líšeň
* pozice je vyhrazená pro OZP/OZZ

V případě zájmu nám zašlete své CV na e-mail [email protected], nebo nás kontaktujte na tel. čísle 725 677 254.

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Servisní a bezpečnostní agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* samostatnost a spolehlivost
* schopnost rychle se učit
* dobrou znalost práce na PC (MS Outlook, MS Excel, MS Word)
* SŠ vzdělání
* zkušenosti s prací v administrativě výhodou, nikoliv podmínkou!
* nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3610947  Datum zveřejnění: 28.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----