Testovací inženýr

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímáte se o oblast testování, rád hledáte slabá místa a jejich následná kreativní řešení? Jste technik se zkušenostmi z oboru metrologie a testování? Pokud se navíc domluvíte anglicky, pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici:

TESTOVACÍ INŽENÝR

Náplň práce

  • Zkoušky produktů na tah, krut, těsnost, únik atd.
  • Vývoj a optimalizace testovacích procedur
  • Ověřování proveditelnosti testů
  • Příprava, provedení a reportování testů
  • Analyzování a schvalování výsledků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – technický obor
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s prací v 3D softwaru
  • Znalost problematiky spojů a mechanických zkoušek

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Roční finanční bonusy
  • Možnosti rozšířeného vzdělávání
  • Osobnostní a profesionální rozvoj
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj – Jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3611793   Datum zveřejnění: 8.4.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----