Výpomoc do dílny, sekání trávy (jen pro OZP/ID)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek

Základní informace

Servisní a bezpečnostní agentura přijme pomocného pracovníka do truhlářské dílny a pro sekání trávy.

Čeká na vás práce v menším příjemném kolektivu.

Náplň práce

  • pomocné práce v truhlářské dílně
  • sekání trávy

Požadujeme

  • samostatnost a spolehlivost
  • schopnost rychle se učit
  • nástup v březnu 2019

Nabízíme

  • malý příjemný kolektiv
  • HPP na zkrácený úvazek 20-30 hodin/týden (dle domluvy)
  • mzdu 134 Kč/hodinu
  • korektní jednání

  • místo výkonu práce: poblíž autobusového nádraží Zvonařka
  • pozice je vyhrazena i pro OZP/ID

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. (email: [email protected] , tel.: +420 725 677 254)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Denisa Janatová
Tel.: +420775787240
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3613317   Datum zveřejnění: 4.3.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----