33 000 - 38 000 CZK

Programátor ve výrobě (33–38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rychnov nad Kněžnou, Česko
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval/a jste obor elektra a vlastníte vyhlášku 50/78, §6? Zajímá Vás prostředí průmyslové automatizace? Baví Vás programování strojů i PLC? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • diagnostika a odstraňování SW poruch na strojích a výrobních linkách
  • programování řídících automatů
  • zpracování požadavků z výroby
  • SW úpravy pro optimalizace procesů
  • hledání příčin poruch a nápravných opatření
  • lokalita: okres Rychnov nad Kněžnou

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektro zaměření
  • vyhlášku 50/78, §6
  • orientaci v NN, IT technologiích a datové komunikaci
  • znalost SIMATIC S5 + S7, TIA, Win CC - výhodou
  • orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus
  • příspěvek na stravování
  • roční rozpočet na benefity ve výši 24 000 Kč
  • zaměstnání v mezinárodní a stabilní společnosti
  • možnost osobního a profesního růstu

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3614670   Datum zveřejnění: 23.4.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.