Programátor interního systému (do 35000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

IT oddělení patří k nejdůležitějším částem společnosti, jelikož mnozí z nás jsou ve světě plných systému a „zvláštních“ pojmů zcela ztraceni. Aktuálně hledáme někoho, kdo nám zabezpečí hladké fungování systému, poskytne nám podporu a vyvede nás z naší občasné zmatenosti. V našich očích hledáme skoro superhrdinu. Máte analytické schopnosti, logické myšlení a chuť k programování? Své schopnosti jste již využíval/a na obdobné pozici? Pak hledáme právě Vás!

PROGRAMÁTOR INTERNÍHO SYSTÉMU (DO 35 000 Kč)

Náplň práce

  • Rozvoj systému pro spravování dokumentů
  • Školení zaměstnanců tak, aby poznali veškeré funkcionality systému
  • Každodenní support uživatelům systému
  • Vývoj a realizace požadavků na změnu, které obdržíte
  • Častá komunikace s dodavatelem, zejména při řešení problémů, anebo při jeho rozvoji

Požadujeme

  • Zkušenost na úrovni správce či konzultanta systému pro správu dokumentů (např. Sharepoint, M-Files apod.)
  • Základní znalost databází SQL
  • Znalost angličtiny na úrovni, která Vám umožní komunikaci se zahraničními dodavateli
  • Schopnost analytického myšlení a pozitivní vztah k programování
  • Dovednosti jsou pro nás prioritní, ale i tak požadujeme minimálně středoškolské vzdělání

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené
  • Zkrácenou pracovní dobu (37,5 hod./týdně)
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost využít firemní rekreační zařízení

  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "PROGRAMÁTOR INTERNÍHO SYSTÉMU"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3615070   Datum zveřejnění: 6.3.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----